بررسی ام وی ام x22 و نقاط قوت و ضعف آن

با توجه به این که تولیدات وطنی در بین طرفداران خودرو های داخلی از لحاظ ظاهری جایگاه ویژه ای را ندارند خودرو ام وی ام x22 توانسته است با توجه به ظاهری که برای آن طراحی شده است جایگاه مناسبی را بین طرفداران پیدا کند. اما همانطور که شما نیز از آن مطلع هستید همه چیز یک خودرو ظاهر آن نمی باشد. ما در ادامه سعی داریم به بررسی مهمترین محاسن و معایب این خودرو تولید شده توسط شرکت مدیران خودرو بپردازیم تا علاقه مندان به خرید آن بتوانند از ویژگی های نام برده شده در این مقاله برای این مدل از خودرو استفاده کافی را ببرند پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بررسی ام وی ام x22 و مشخصات ظاهری و باطنی این محصول شرکت مدیران خودرو

ماشین های تولیدی چینی

این خودرو نیز همانند سایر خودرو های موجود در بازار دارای نقاط ضعف و نقاط قوتی است که در ادامه هر یک از آنها به طور مختصر لیست شده است.

شتاب و پیشرانه در بررسی ام وی ام x22

با توجه به قیمتی که برای این خودرو در نظر گرفته شده است شتابی متناسب با آن برای این خودرو لحاظ گردیده است. بر خلاق ظاهر زیبایی که این خودرو دارد نباید انتظار شتاب اولیه و ثانویه قوی را از این خودرو داشت. برای این که شتاب خودرو ام وی ام x22 از صفر به صد برسد چیزی حدود ۱۵.۵ زمان نیاز دارد. و طبق گفته بسیاری از مصرف کنندگان حداکثر سرعت آن به ۱۷۰ کیلو متر بر ساعت می رسد. و مصرف سوخت این خودرو نیز به این صورت است که هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت ۷ لیتر بنزین نیاز دارد.

نحوه مونتاژ ام وی ام x22

بررسی ام وی ام x22

این خودرو نیز همانند سایر خودرو های چینی از لحاظ مختلف مونتاژی بسیار کیفیت نامطلوب داشته و نمی شود روی آن به طور ویژه حساب باز نمود. و طبق گفته ها کیفیت رنگ آن نیز چندان جالب به نظر نمی رسد.

سر و صدای موجود در کابین

توجه داشته باشید که اکثر سر و صدای حاصل از پیشرانه به داخل فضای کابین رخنه کرده و باعث آزار و اذیت سرنشینان این خودرو می شود. که در مدل اتومات آن نیز این صداها بیشتر به نظر می رسد وجود داشته باشند.

ندادن تست ایمنی

بررسی ام وی ام x22

با توجه به این که محصولات چینی در هیچ یک از مراکز تست اروپایی شرکت نمی کنند و فقط از موسسه چینی NCAP دارای تست ایمنی هستند. خودرو ام وی ام x22 در هیچ یک از این تست های قبلی حتی موسسه چینی نیز شرکت نداشته و آنها را پاس نکرده است به همین دلیل یکی از ضعف های این خودرو به حساب می آید.

مواد داخلی

بررسی ام وی ام x22

وقتی شما وارد این خودرو می شوید با مواد ساخته شده ای روبرو می شوید که همگی از پلاستیک خشک می باشند. و از لحاظ کیفی در ذوق شما زده خواهد شد. هر چند از محصولی با این سطح قیمتی نمی شود انتظاری بیش از این را نیز داشت.

ظاهر بیرونی

از لحاظ بسیاری از طرفداران این خودرو ظاهر بیرونی آن همانند بسیاری از خودرو های با کیفیت می باشد. به خصوص نمای کناری و روبروی این خودرو که بسیاری از طرفداران را جذب خود کرده است اما بیشتر همین افراد نیز از نمای عقب این خودرو انتقاد هایی دارند. ولی از لحاظ کلی ظاهر این خودرو جوان پسند بوده و مورد استقبال قرار گرفته است.

طراحی داخلی

محصول شرکت مدیران خودرو

با وجود این که مواد به کار گرفته شده در داخل کابین از کیفیت خوبی بهره نمی برد ولی با همین مواد نیز ظاهری طراحی شده است که مورد استقبال بسیاری از طرفداران ام وی ام x22 قرار گرفته است. و طراحی آن بروز و جوان پسند می باشد.

امکانات رفاهی در بررسی ام وی ام x22

از جمله موارد رفاهی این خودرو می توان به کیسه هوا راننده و سرنشین جلو، سیستم فرمان و هدایت پذیری که کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان نیز قرار دارد، سیستم صندلی شش جهت دستی و تعدادی دیگر از موارد به کار رفته شده در این خودرو چینی می توان نام برد.

منبع : آرگا

نظر دهید

      پاسخ دهید