روش های استعلام و تعیین مالکیت گوشی

برای پیشگیری از مشکلاتی که در هنگام خرید گوشی و حق مالکیت ها ایجاد می شود سامانه رجیستری همراه از طریق سایت hamta.ntsw.ir این امکان را در اختیار خریداران قرار می دهد تا با تعیین مالکیت گوشی به راحتی و با خیالی آسوده گوشی خود را خریداری کنند و از مشکلات پیگردی آن جلوگیری کنند. شما به عنوان مالک جدید و اصلی گوشی خریداری شده خود می توانید با استفاده از سامانه همتا به راحتی آخرین مالکیت گوشی خود را پیگیری کنید و همچنین در صورت نیاز فرایند انتقال آن را انجام دهید.

 تعیین آخرین مالکیت گوشی

تعیین مالکیت گوشی:

شما از طریق سامانه همتا و با وارد شدن به سایت می توانید مالکیت گوشی خود را مورد بررسی قرار دهید نحوه انجام این فرایند را در این بخش به شکل کامل توضیح خواهیم داد. این طرح برای پیشگیری از ورود گوشی های غیرقانونی در کشور و سوء استفاده از آن ها صورت گرفته که تحت حمایت سازمان رجیستری است.

بعد از وارد شدن به سامانه شماره ملی موبایل خود و کارت ملی خود را وارد کنید و گزینه ادامه را انتخاب نمایید. و در صورت برخورد با گزینه عدم ثبت نام می توانید فرایند ثبت نام خود را آغاز کنید. پنل سمت راست را انتخاب کنید و وضعیت شناسه دستگاه خود را مشاهده نمایید.

روش های تعیین مالکیت گوشی

با مشخص شدن وضعیت شناسه دستگاه و تعیین مالکیت گوشی جستجو را انجام دهید و در اینجا آخرین لیست مالکیت گوشی با شماره همراه برای شما ارائه خواهد شد که می توانید با برقراری تماس فرایند انتقال را انجام دهید.

برای انجام فرایند انتقال نیز می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید. یکی دیگر از روش هایی که می توانید برای انجام این کار انجام دهید از طریق شماره گیری کد #۰۶#* اقدام کنید. در صورت درخواست انتقال نیز می توانید در همین سامانه انتقال مالکیت فروش را ثبت کنید و مراحل آن را با توجه به توضیحات سایت انجام دهید و به راحتی انتقال مالکیت را انجام دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

نظر دهید

      پاسخ دهید